Bartosik Helena --- nauczyciel wspierający
Borowska Danuta --- nauczyciel wspierający
Cicha Anna --- edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie --- wychowawca klasy 1b
Cieślak Karolina --- język polski --- wychowawca klasy 6a
Cytrowski Marek --- informatyka, technika
Czupryńska Urszula --- nauczyciel wspierający
Drzewiecka Kinga --- język angielski --- wychowawca klasy 5a
Fabisiak Edyta --- świetlica szkolna
Janczak Krystyna --- zajęcia rewalidacyjne
Jarmuszkiewicz Daria --- oddział przedszkolny
Kalinowski Sebastian --- wychowanie fizyczne
Kazubowska Ewa --- matematyka
Kaźmierczak Jarosław --- muzyka, informatyka
Kaźmierczak Katarzyna --- język angielski --- wychowawca klasy 8b
Kicińska Ewelina --- język angielski --- wychowawca klasy 6d
Kłosowski Przemysław --- religia
Komorowska Ewa --- nauczyciel wspierający
Kościelna Katarzyna --- edukacja wczesnoszkolna --- (w obecnym roku szkolnym na urlopie macierzyńskim)
Kotleszka Małgorzata --- kierownik świetlicy szkolnej
Kowalczyk Magdalena --- język polski --- wychowawca klasy 5b
Królikowska Katarzyna --- język niemiecki, język mniejszości narodowej (niemiecki), Edukacja dla bezpieczeństwa --- wychowawca klasy 6b
Kubsik Ewa --- wychowanie fizyczne (w obecnym roku szkolnym na urlopie dla poratowania zdrowia)
Kubsik Patrycja --- nauczyciel wspierający
Kujawa Ewa --- biologia
Kujawa Łukasz --- wychowanie fizyczne
Leśniewska Małgorzata --- wychowawca klasy 2c
Łojewska Kamila --- logopeda szkolny
Łojewska Katarzyna --- język polski --- wychowawca klasy 8a
Łuczyńska Marzena --- historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, świetlica szkolna --- wychowawca klasy 7c
Łukaszewska Renata --- język angielski
Malczyk Patrycja --- język polski --- wychowawca klasy 7a
Migus-Matusiak Joanna --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 1c
Młodawski Krzysztof --- fizyka --- wychowawca klasy 4c
Musiałek Halina --- pedagog szkolny
Olejnik Katarzyna --- matematyka --- wychowawca klasy 7b
Perzyńska-Pluchrat Joanna --- nauczyciel wspierający
Piasecka Karolina --- świetlica szkolna
Radoszewska Joanna --- wychowawca klasy 3c
Radwański Krzysztof --- wychowanie fizyczne, informatyka
Rakowska Sylwia --- nauczyciel wspierający
Rakowski Paweł --- matematyka --- wychowawca klasy 6c
Rossa Izabela --- wychowawca klasy 2d
Roszak Magdalena --- geografia --- wychowawca klasy 4a
Rybicka Mirosława --- historia i społeczeństwo, biblioteka szkolna --- wychowawca klasy 4b
Siekacz Jacek --- religia
Szacowna-Błaszczk Aleksandra --- nauczyciel wspierający
Szczecińska Ilona --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3a
Szkudelska Joanna --- psycholog szkolny
Szydłowska Izabela --- biologia
Świerczyńska Władysława --- edukacja wczesnoszkolna, matematyka --- wychowawca klasy 2a
Tkacz Małgorzata --- przyroda, chemia
Tończyk Ewelina --- edukacja wczesnoszkolna (w obecnym roku szkolnym na urlopie macierzyńskim)
Trząsowska Marta --- doradztwo zawodowe
Wabnic-Osowska Renata --- plastyka, biblioteka szkolna
Walczak Beata --- zajęcia rehabilitacyjne
Wituła Maria --- oddział przedszkolny
Woźniak Renata --- religia --- wychowawca klasy 7d
Wyrozumialska Czesława (s. Cyryla) --- religia
Zabłocka Edyta --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 3b
Zabłocka Patrycja --- specjalista terapii pedagogicznej i zajęć rewalidacyjnych --- nauczyciel wspierający
Zapędowska-Śpiewak Magdalena --- edukacja wczesnoszkolna --- wychowawca klasy 2b
Zawadzka Magdalena --- nauczyciel wspierający
Zbierski Marcin --- świetlica szkolna